Anket Doldurarak Para Kazanmak

7
1040
views

Günümüzde internetten para kazanma yöntemlerinden bir diğeri de anket doldurarak para kazanmak sistemidir. Bu sistem oldukça hızlı büyümeye devam etmekte ve de 2013 yılı içerisinde Türkiye’den tam 60.000 kişi 3.850.000$ ödeme almıştır. Bu anket doldurarak para kazanma işinizde sizin çabanız ne olmuştur?

Eskiden caddelerde anketör yapan kişileri görmüşsünüz ve de bu kişiler sizlere soru sormak 1 dakikanızı istemişlerdir. Bu insanlar anket doldurarak para kazanmak isteyen kişilerden oluşmaktadır. Bu insanlar artık sokaklarda ve caddelerde gün geçtikçe azalmaya başlamış ve nadiren görülmeye başlamışlardır. Bunun sebebini siz hiç düşündünüz mü? Bunun ana temel sebebi anket doldurarak para kazanmak isteyen ajansların ortaya çıkarak insanlara internetten mail yolu ile anket göndermelerinden kaynaklanmaktadır.

Bundan dolayıdır ki on binlerce kişiyi dakikalar içerisine mail yolu ile sorularını yollayarak istediği cevaplarını da 1 gün içerisinde almaktadırlar. Dolayısıyla anket firmaları bu işi normal anket işçisi çalıştıracağına daha fazla para vereceklerinden dolayı internet üzerinden anketlerini göndermelerinin sebeplerinden biri budur.

Örnek bir anket sorusu olarak; Kaç yılda seyahat ettiniz? , yılda kaç kere teknoloji ürünleri alırsınız gibi tarzda sorulardır. Büyük firmalar anket doldur para kazan işlerini anket ajans firmalarına göndererek işlerini daha ucuz maliyetli bir şekilde yaptırmak istemektedirler.

Sanal ortamda artık para kazanmak birçok yöntem bulunmakla birlikte, en kolay ve zahmetsiz bir şekilde anket doldurarak para kazanmak yöntemidir. Şimdi gelelim bu anket firmalarının bizlere neden para ödediklerini açıklayalım. Bunun başlıca sebeplerinden birisi piyasada rekabet eden binlerce firma müşteri potansiyelini belirlemek için anket yapmak zorundadırlar. Bu yüzden firmalar çıkarmak istedikleri ürünleri anket cevaplarını analiz ederek çıkarmaktadırlar.

Sizler için hazırladığımız bir önceki yazıda İnternetten Para Kazanma Teknikleri ile ilgili internet üzerinden yapılabilecek para kazanma teknikleri hakkında bilgi verilmektedir.

 

Kaynak: http://www.yetginoglu.com/para-kazanma-adsense/anket-doldurarak-para-kazanmak/

7 YORUMLAR

    • İyi günler Yunus Bey,

      Ana sayfamız üzerinden ulaşabileceğiniz anlatımımız üzerinden yönergeleri takip ederek hemen başlayabilirsiniz.

      İlginiz için teşekkürler, bol kazançlar dileriz.

  1. anket doldurarak para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı teşekkür ederiz artık yüzlerce kişi sizin sayenizde ücretsiz ve hızlıca para kazanabilecek!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here